Urszula Szadyko Art-Viki

„Art-Viki” to mała firma, która powstała z myślą o tych,   którzy szukają niebanalnych prezentów lub dodatków do dekoracji domu. Moja Galeria i pracownia znajdują się we wsi Bobrówko, położonej wśród jezior i lasów w gminie Strzelce Krajeńskie.  Oferuję przedmioty dekoracyjne, unikatowe, rękodzieło posiadające własną duszę i wyjątkowy klimat.  Do jego stworzenia niezbędna jest tylko odrobina wyobraźni, szczypta pasji oraz trochę natchnienia…

Nie ma dwóch identycznych rzeczy. Każda jest jedyna w swoim rodzaju i nigdy nie spotkasz jej po raz drugi. Dzięki różnorodnym technikom zdobienia każda rzecz nabiera niepowtarzalnego uroku. Wystarczy trochę wyobraźni, aby zwykłe przedmioty nabrały wyjątkowego wyglądu.

      Uwielbiam naprawiać starocie, szukać na nie pomysłu. Przedmioty z duszą łączą pokolenia. Stare, częściowo zniszczone przedmioty mogą dostać szansę na drugie życie. Wystarczy trochę wyobraźni i cierpliwość, a narodzą się na nowo, aby nadać kształt magicznym chwilom i wspomnieniom.

       W okresie Bożego Narodzenia oferuje robione na zamówienie ozdoby oraz piękne, niepowtarzalne bombki, które dodadzą wnętrzom domu świątecznego uroku. Wielkanoc to ogrom pisanek,  ale także pomysłowych dekoracji. Uwielbiam pracować na różnorodnych wydmuszkach, ale najbardziej okazałe są strusie, z których powstają ozdoby całoroczne takie jak lampy z naturalnymi kamieniami czy szkatułki.

       Wdzięcznym materiałem rękodzielniczego rzemiosła jest drewno, z którego powstają najczęściej serducha, ptaki, koty, koniki, świeczniki, wieszaki, ozdobne panele oraz ikony.

        Jeśli chcesz zobaczyć choć namiastkę moich prac, zapraszam do siebie. Więcej zdjęć i informacji na mojej stronie.